Uğur Ağırgöl - Girişimcilik Blogu

     

15 TEMMUZ DARBEYE KARŞI BİRLİK MESAJI

Türkiye'nin milli birlik ve beraberliğini hedef alan Fetullahçı Terör Örgütü'nün ( FETÖ15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişiminin 1. yıldönümünde, Türk bayraklarıyla cadde ve sokaklara çıkıp meydanları doldurarak darbecilere karşı koyan vatandaşlar, bu yıl da ülke genelinde 15 Temmuz şehitlerini anacak. 
DARBEYE HAYIR ile ilgili görsel sonucu


Merhaba   15  temmuz  gecesi  evinin  sadece  500 metre  uzağına  bomba  atılmış  psikolojik  travma  atlatmış  bir  birey  olarak  o gece  şehit  olanlara  Allah’tan  rahmet  yaralılara  acil şifa ve bütün  vatandaşlarımıza  geçmiş olsun  dileklerimi iletiyorum.
Çok şükür ki  cesur  halkımızın gösterdiği  kararlılık  sayesinde  başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişimi   Türkiye Cumhuriyeti’nin halk tarafından seçilmiş meşru hükümetini devirmeye ve iç savaş çıkarmaya kastetmiştir. Ordu içine sızmış olan bu silahlı terörist grup, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi ve çeşitli kamu kurumlarını bombalamış, sivillerin üzerine tank sürerek ateş açmış ve yüzlerce insanı öldürmüştür. 
Toplumun bütün kesimleri, teröristleri alaşağı etmek için sokaklara çıkmış ve millet iradesini bedenlerini siper ederek ortaya koymuştur. Herhangi bir siyasi ayrım gözetmeksizin farklı görüş ve kesimlerden bütün insanlar, kurumlar, sivil toplum kuruluşları, medya organları ve siyasi liderler bu darbe girişimine karşı tek vücut olmuştur. 
Farklı siyasi partilerden bütün yerel yönetimler darbe girişimini lanetlemiş ve milletin huzur ve barışı için ne gerekiyorsa yaparak ortak bir duruş sergilemiştir. 
Başarısız darbe girişimine yönelik üç ay süreyle ilan edilen olağanüstü halin amacı; ülkemizde demokrasiye, hukuk devletine, vatandaşlarımızın hak ve özgürlüklerine yönelik tehdidi ortadan kaldırmak için gereken adımları en etkin ve hızlı şekilde atabilmektir. 
Türkiye’nin uluslararası arenadaki ilişkilerine ve evrensel değerlere olan bağlılığı her zaman olduğu gibi bugün de siyasi, hukuki, ekonomik ve kurumsal alanlarda devam edecektir.  
Kuvvetle inanıyoruz ki Türkiye, hain darbe girişiminin başlattığı süreçten daha da güçlü bir şekilde çıkacaktır. Demokratik hukuk devletinin ve temel hak ve özgürlüklerin korunması Türkiye’nin her koşulda birincil önceliğidir. 
Demokrasinin savunucuları olarak milletimizin birlik ve beraberliğini hedef alan terörist gruplara karşı dimdik ayakta durmaktayız. Bu kritik dönemlerde Türkiye’ye destek olan ve kardeşlik mesajları ile yanımızda duran bütün ülkeleri ve dostlarımızı da selamlamak isterim

15 temmuz ile ilgili görsel sonucu
15 TEMMUZ DARBEYE KARŞI BİRLİK MESAJI 15 TEMMUZ DARBEYE KARŞI BİRLİK MESAJI Reviewed by uğur ağırgöl on Temmuz 15, 2017 Rating: 5

kampanya