Uğur Ağırgöl - Girişimcilik Blogu

     

30 bin Euro ödüllü Open Talent proje yarışmasına başvuru için son günler

Girişiminizle dünyaya açılmak ve Meksika’da gerçekleşecek bölgesel finallerde yarışarak 30.000 Euro büyük ödülün sahibi olmak için hemen başvurun.
Ülkemizden dünyaya açılmayı hedefleyen girişimlerin, projelerini küresel arenada tanıtma fırsatını bulacağı BBVA Open Talent yarışmasını Garanti Bankası Türkiye’ye de getirdi. GarantiPartners bünyesinde İstanbul’da gerçekleştirilecek yarışmaya, finansal dünyanın dönüşümüne doğrudan ya da dolaylı katkı sağlayacak yaratıcı projesi olan tüm girişimler katılabiliyor.
Bu yıl 9.’su düzenlenen BBVA Open Talent kapsamında başvurular, Türkiye’nin de dahil olduğu, bölgesel olarak finansal teknolojiler veya finansal teknolojiler alanına çözüm üreten girişimciler tarafından yapılabileceği gibi, dileyen girişimler küresel çapta da farklı dikeylerde yarışmaya başvurabiliyor. Bu doğrultuda, Küresel Trendler (Global Trends) kategorisinde yarışmaya başvuracak girişimler 17 Temmuz’a kadar başvurabiliyorlar. Dikeylerde birinci olan girişim, BBVA’nın dünya çapında gerçekleştirdiği yarışmanın finallerine katılmaya hak kazanacak. Türkiye ayağını kazanacak girişim projesi ise Meksika’da gerçekleşecek bölgesel finallerde ülkemizi temsil edecek.
girişimci ile ilgili görsel sonucu
30 bin Euro ödüllü Open Talent proje yarışmasına başvuru için son günler 30 bin Euro ödüllü Open Talent proje yarışmasına başvuru için son günler Reviewed by uğur ağırgöl on Temmuz 16, 2017 Rating: 5
'; (function() { var dsq = document.createElement('script'); dsq.type = 'text/javascript'; dsq.async = true; dsq.src = '//' + disqus_shortname + '.disqus.com/embed.js'; (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(dsq); })();

kampanya