Uğur Ağırgöl - Girişimcilik Blogu

     

SEO EĞİTİM ARAYANLARA TAVSİYE

Merhaba 6 yıldır blog yazan biri olarak  blogumu geliştirmek için birkaç eğitime katıldım. aşağıda  bilgilerini yazdığım eğitime sizlerde  katılarak  blog sitenizi geliştirebilirsiniz.
SEO Akademi 2012 yılında Orhan Gürbüz tarafından alanında uzman SEO, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitmenleri ile içerik yazarları, web tasarımcılar, Adwords uzmanları, eğitim danışmanları gibi geniş bir kadro eşliğinde eğitim alanında kişi ve kurumlara özgün çözümler sunmak için kurulmuştur.
Temel ve ileri SEO eğitimleri, Kurumsal SEO, E-ticaret SEO, Sosyal Medya Uzmanlığı, Adwords, Blog Yönetimi, SEO editörlüğü, E-Ticaret Yönetimi, HTML, İnternet Reklamcılığı, Photoshop, Bilişim Hukuku adı altında geniş eğitim yelpazesi sayesinde kaliteli ve destekleyici programlar hazırlayan kursumuz İstanbul’da farklı lokasyonlarda mesleki yönden donanımlı, yeteneklerinin farkında ve başarılı kariyere sahip bireyler yetiştirmeye devam etmekte

SEO Akademi uluslararası standartlarda ders programları hazırlarken yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza göre kariyer yolculuğunuzda adımlarınızı sağlam atmanızı sağlıyor.
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri
Uluslararası Eğitim Standardı
%100 Öğrenme Garantisi
Dersleri Telafi İmkanı
Uygulamalı Eğitim ve Pratik İmkanı
Ekonomik Ödeme Seçenekleri
Eğitim Sertifikası
Mesleki Uzmanlık

aşağıdaki linklerden eğitimlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.
http://www.seokursu.com.tr/kurslar/bloggerlara-ozel-ucretsiz-seo-semineri/
http://www.seokursu.com.tr/
http://www.seoegitimzirvesi.com/
http://www.seoakademi.com.tr/

SEO EĞİTİM ARAYANLARA TAVSİYE SEO EĞİTİM ARAYANLARA TAVSİYE Reviewed by uğur ağırgöl on Temmuz 15, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok: