Uğur Ağırgöl - Girişimcilik Blogu

     

www.girisimcifikir.com girişimci adaylarına destek veren web sitesi yayında

http://girisimcifikir.com/ çok kısa  süre önce kurulmasına rağmen hergün binlerce kişi tarafından ziyaret edilen  güncel bilgileri girişimci adaylarına ücretsiz sunan bir web sitesi haline geldi. sizde http://girisimcifikir.com/  sitesini takip ederek  fırsatları yakalayabilirsiniz.
http://girisimcifikir.com/  girişimcilere yol göstermek ve bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. İş Fikirleri, KOSGEB Destekleri ve Girişimcilik Haberleri http://girisimcifikir.com/’da ücretsiz olarak sunulmaktadır.
http://girisimcifikir.com/  yayına girdiği günden beri her gün binlerce girişimciye nasıl ilerleyebileceği konusunda yardımcı oluyor. Sürekli olarak yeni yazılarla bilgisini paylaşan yazar grubu ile girişimcilere tüm bilgisini  aktarmak için gece gündüz çalışıyor.
Web sitemizde okuyucularını rahatsız etmemek ve en rahat okuma ortamını sağlamak için reklamları olabildiğince az sayıda tutuyoruz. Günde binlerce kişiye işletmenizi tanıtmak isterseniz http://girisimcifikir.com/ size bu konuda en büyük desteği vermeye hazır.              
Türkiye’nin her yerine ulaşma imkanına her web sitesi sahip değildir ama http://girisimcifikir.com/olarak çok kısa sürede binlerce kişilik bir okuyucu kitlesini yakalamış durumdayız.http://girisimcifikir.com/  ile uygun fiyatlarla iş ortaklığı kurmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
girisimcifikir.com ile ilgili görsel sonucu


www.girisimcifikir.com girişimci adaylarına destek veren web sitesi yayında www.girisimcifikir.com  girişimci adaylarına destek veren web sitesi yayında Reviewed by uğur ağırgöl on Temmuz 15, 2017 Rating: 5

kampanya